KONAKLAMA ŞARTLARI


Son güncelleme tarihi: 02/07/2017.
1. Tesise giriş yaparken rezervasyon formu ile birlikte nüfus cüzdanının resepsiyona ibraz edilmesi zorunludur. Kimlik belgesi ibraz edilmeyen misafirlerin giriş işlemleri yapılmayacak olup tesisten uzaklaştırılacaktır.
2. Odalara giriş saat 14.00 itibariyle başlar. Odalardan çıkış saati en geç 12.00'dir. Tesis müsaitliğine bağlı olarak izin verilen geç çıkışlarda, oda için saatlik ekstra ücret ve çıkış saatinden itibaren kullanılan hizmetlerin ücretleri talep edilmektedir.
3. Konaklayacağınız oda, giriş işlemleriniz sırasında tesis müsaitliğine göre belirlenmektedir. Konum ve yan yana oda garantisi verilmez.
4. Odalara konulan ilave yataklar normal yatak standartlarında değildir.
5. Oda zeminleri seramiktir.
6. Otele evcil hayvan kesinlikle kabul edilmemektedir.
7. Tesisteki açık-kapalı kullanım alanları hava şartlarına göre değişiklik gösterebilir.
8. Tesiste verilen her şey dahil konaklamalar, akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü öğle yemeği ile son bulur.
9. Misafirlerin tesiste konakladıkları süre zarfında kol bandı takma zorunluluğu bulunmaktadır. Kol bandı takmayan misafirler tesis imkanlarından faydalanamaz.
10. Sessiz havuz ve çevre düzenlemesi misafirlerimizin dinlenebilmeleri için özel olarak hazırlanmıştır. Çocukların oynaması, su şakaları ve sesli eğlenceler için kullanıma uygun değildir.
11. Her şey dahil konsepti sabah 10.00'da başlar, 24.00'te biter.
12. Bebekler için verilen yatak 2 yaşa kadar uygundur. Uzunluğu 120cm, yüksekliği 80cm'dir.
13. Mini Club'tan 04-12 yaş arası çocuklar yararlanabilirler.
14. Otelimizde bebek bakıcı hizmeti bulunmamaktadır.
15. Tesisimiz alkollüdür ve her şey dahil Avrupa konseptinde hizmet vermektedir.
16. 18 yaşından küçüklere yanlarında ebeveynleri olsa dahi alkol servisi yapılmaz. Bu yasal düzenlemeye uyulmaması halinde ilgili odaya konaklama süresince bir daha alkol servisi yapılmaz.
17. Alkol kullanımından dolayı taşkınlık yapan misafirlerimize alkol servisi yapılmamaktadır.
18. Balayı konsepti sezon şartlarına göre farklılık gösterebilir. Konsept içeriği otel inisiyatifindedir.
19. Balayı çifti olarak konaklayacak misafirlerimizin, evlendikleri tarihten itibaren 3 ay içerisinde tesiste konaklamaları gerekmektedir.
20. Balayı çiftlerimizin tesise giriş esnasında evlilik cüzdanlarını göstermeleri gerekmektedir.
21. Çocuklara uygulanan ücretsiz konaklama ve indirimler ebeveynleri ile aynı odada kalması durumunda geçerlidir. Rezervasyon formunda misafir tarafından belirtilen çocuk yaşları ile giriş kontrolü sırasında oluşacak uyuşmazlıklardan doğacak fark müşteriden talep edilir.
22. Müşterinin otele yerleştikten sonra otelin konaklama taahhütlerini yerine getirmemesi dışında bir sebepten dolayı hizmetten vazgeçmesi durumunda yapılan ödeme geri iade edilmeyecektir.
23. Rezervasyon kayıt esnasında konaklama ücretinin tamamı alınacaktır. Ücreti eksik ya da hiç alınmamış rezervasyonlar kesinlik kazanmış sayılmaz.

 

Her Şey Dahil Konsept (10.00 - 00.00)


1.Tesise giriş yaparken rezervasyon formu ile birlikte nüfus cüzdanının resepsiyona ibraz edilmesi zorunludur. Kimlik belgesi ibraz edilmeyen misafirlerin giriş işlemleri yapılmayacak olup tesisten uzaklaştırılacaktır.
Ücretsiz Hizmetler
2.Fitness Center, Türk Hamamı, Masa Tenisi, Dart, Basketbol, Plaj Voleybol, Otopark, Şezlong ve Şemsiye, Wi-Fi, Odalarda Minibarda Su, Mini Club (04 -12 Yaş Arası), Gündüz ve Gece Animasyonları, Disko'ya Giriş.
Ücretli Hizmetler
3. Taze Sıkılmış Meyve Suları, Türk Kahvesi, İthal İçkiler, Telefon ve Fax, Emanet Kasası, Doktor, Spa, Masaj ve Güzellik Merkez, Kuaför, Sauna, Su Sporları (Plajda ÖZel Firmalar Tarafından), Kuru Temizleme, Çamaşır Servisi, Tesis İçindeki Alışveriş Merkezleri, Nargile, Plaj Havlusu, Kuaför, Her Şey Dahil Konsept Sonrası (00.00'dan itibaren) Tüm Yiyecek ve İçecekler, A'la Carte Restaurant
Misafirler bu şartları rezervasyon aşamasından itibaren kabul etmiş sayılırlar.  

Erken Rezervasyon Fırsatını kaçırmayın!!


Call Now Button